Scottish Fold

Bu kategoride 157 ilan bulunmaktadır.Veteriner Hekimden, Karneli, SCOTTISH FOLD, Ruhsatlı
KOCAELİ

Merhabalar Öncelikle veteriner hekim olduğumu belirtmek isterim. Profesyonelce ve sevgiyle yürüttüğümüz bir merkezimiz var. Kedi köpek oteli, eğitim ve üretim merkezimiz Ruhsatlı ve Bakanlık Onaylıdır. Petshop değiliz. Tüm yavrular kendi anne baba kedilerimizin yavrularıdır. Tüm anne baba aşılıdır. Yavrular annelerinden 60 gün boyunca süt emer. Süt emdikten sonra kuru mamaya geçip tuvalet alışkanlığı kazandıktan sonra ilan açmaktayız. Güvenilir bir yerden yavru almak istiyorsanız bizi arayınız.

Görüşülür 5 gün önce
Scottish Fold Yavrular
BURSA

Scottish Fold yavrularımız kuru mama yiyiyorlar. Tuvalet eğitimleri var.Yeni yuvalarını bekliyorlar. Anne (British Shorthair) ve Baba (Scottish Fold) fotoğrafları eklidir.

Görüşülür 8 gün önce
Dişi Scotish Fold
İSTANBUL

3 ay 20 günlük dişi kedi, iç dış parazit aşıları yapıldı veteriner hekimi tarafından sağlık kontrolü sağlandı. Mama kapları, tuvalet kabı, tasması, kuru şampuanı, 4 adet oyuncağı tüy tarağı, tuvalet kumu mevcuttur. Tuvalet eğitimi vardır.

Görüşülür 9 gün önce
Full Secereli Scottish Fold Yavrular
İSTANBUL

Anne altında ırk ve sağlık garantili avrupa standartlarında yavrularımız yeni yuvalarına gitmeye hazırdır. Yavrularımızın beyaz çikolata taşıyıcı olup mavi gözlü olarak kalacaktır.

2500 9 gün önce
Safkan yavrular
ANTALYA

Safkan yavrularımız yeni yuvaya gitmeye hazırlar. Tuvalet eğitimleri var, iç ve dış parazit uygulama yapıldı. Veteriner sağılık kontrol geçirdiğiler. Karnelri hazır.

1200 10 gün önce
Tabby scotish fold dişi yavru
İSTANBUL

3 aylik dişi tuvet egitimli silver tabby scotish fold yavrumuz ücretli sahiplendirilecektir. Aşırı sevecen sevgi dolu bir yavrudur. Istanbul anadolu yakasindayiz.

850 12 gün önce
SCOTTİSH FOLD YAVRULARI
ANTALYA

SCOTTİSH FOLD YAVRULARI EV ORTAMINDAN BİRBİRİNDEN SEVİMLİ IRK GARANTİLİ BAKIMLI İletişim : 0553 480 06 95 www.SevimliYavrular.com ilanlarda yavrulara ait resimler bulunmaktadır...

Görüşülür 12 gün önce
Full şecereli Scottish Fold ve Straight
İSTANBUL

28.04.2019 ve 09.05.2019 doğumlu full şecereli Scottish Straight ve Fold bu sevimli minikler yeni ailelerini arıyor bütün aşılamaları yapılmış gayet sağlıklı ve ortamında gayet sosyal yetişmişlerdir.

Görüşülür 12 gün önce
scottishfold yavular
İSTANBUL

bluepoint erkek yavrularımız sadece elden ve yüzyüze verilecektir. kuru mama yiyorlar tuvalet eğitimleri tamamlanmıştır. aşı ve karne uygulamalarını yeni sahipleri düzenli gidecekleri veteriner hekime kendileri yaptıracaktır. 05541231366 istanbul/ümraniye

Görüşülür 12 gün önce
Hakkımızda

1kedi1kopek.com ücretsiz evcil hayvan ilan sitesidir.
İletişim

  • 1kedi1kopek.com
  • destek@1kedi1kopek.com