Chihuahua

Bu kategoride 168 ilan bulunmaktadır.TEA CUP CHİHUAHUA
BURSA

Eğitim & Üretim Çiftliğimizden Safkan Yavrular. 0530 893 21 15 * Yavrularımız uzman veteriner hekimlerimiz tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir ve günü gelen parazit, aşı uygulamaları yapılmaktadır. * Türkiyenin her iline Anlaşmalı olduğumuz firmalar ile sorunsuz güvenli gönderim sağlanmaktadır. * Detaylı bilgi, resim, video için 0530 893 2115 Köpek Eğitmeni TOLGAHAN OKUMUŞ https://www.instagram.com/bursakopekegitmeni/ https://www.facebook.com/tolgahan.okumus http://www.bursakopekegitimokulu.com/

Görüşülür 1 gün önce
yavru chihuahua
İZMİR

5 aylık saf chihuahua. Rengi beyaz sütlü kahve. Tuvalet eğitimi var. Eşyalarıyla teslim edilecektir. Sağlık garantili. Tüm aşıları ve bakımları yapıldı. Sağlık karnesi mevcuttur.

Görüşülür 6 gün önce
A KLASS ŞECERELİ CHİHUAUHA YAVRUSU
İSTANBUL

A Klass şecereli dünya köpek federasyonu .Türkiye Köpek federasyonu ve Türkiye chihuahua ırk derneği kayıtlı. JASMİNS STARS CHİHUAHUA EVA (ŞECERE İSMİ). Microchipli günü gelmiş aşıları yapılmış safkan chihuauha yavrusu dişi fawn renk büyüdükçe açılır. Anne jasmins Stars Chihuahua Black swan -Baba Türkiye dahil 8 ülke şampiyonu istenirse sertifikaları Anne baba resimleri gönderilir yavrular anne altında yerinde görülebilir.

Görüşülür 8 gün önce
A klass Şecereli chihuahua yavrusu
İSTANBUL

A Klass şecereli dünya köpek federasyonu .Türkiye Köpek federasyonu ve Türkiye chihuahua ırk derneği kayıtlı. JASMİNS STARS CHİHUAHUA DRAGON (ŞECERE İSMİ). Microchipli günü gelmiş aşıları yapılmış safkan chihuauha yavrusu erkek siyah Anne Türkiye genç şampiyonu Türkiye büyük şampiyonu Türkiye Grand şampiyonu 2015 derby winner .Baba Türkiye dahil 8 ülke şampiyonu istenirse sertifikaları görülebilir.

Görüşülür 8 gün önce
IRK STANDARTINDA MİNİ ERKEK ŞİVAVALAR
İSTANBUL

Yakışıklı erkek şivavalarımızın Aşıları iç dış paraziti yapıldı Petpasaport karneleri var Oyuncu muzur ırk standartında yavrularımızın tuvalet eğitimine başlanıldı pede yapıyorlar İstanbul içi kapıya teslimat Türkiyenin her yerine referanslı güvenli gönderim yapıyoruz.

Görüşülür 9 gün önce
CEP BOY MİNİ ERKEK ŞİVAVA
İSTANBUL

Şivava oğlumuzun Aşıları iç dış paraziti yapıldı petpasaport karnesi var Mini ırk yavrumuzun tuvalet eğitimine başlanıldı pede yapıyor Ev için ideal olup tüy dökme problemi yoktur İstanbul içi kapıya teslimat Türkiyenin her yerine referanslı güvenli gönderim yapıyoruz.

Görüşülür 9 gün önce
KALP DESENLİ MİNİ ERKEK ŞİVAVA
İSTANBUL

Doğuştan romantik kalp desenli şivava oğlumuzun Aşıları iç dış paraziti yapıldı petpasaport karnesi var Tuvalet eğitimine başlanıldı pede yapıyor Apartman için en uygun ırklarından biri olan şivava yavrusuna sahip olmak için iletişime geçiniz İstanbul içi kapıya teslimat Türkiyenin her yerine güvenli gönderim yapıyoruz.

Görüşülür 9 gün önce
ÇİKOLATA RENK MİNİ DİŞİ ŞİVAVA
İSTANBUL

Özel renk mini çikolata kızımızın Aşıları iç dış paraziti yapıldı petpasaport karnesi var Yeteri kadar anne sütü alan yavrumuz veteriner hekim sağlık kontrolünden geçmiştir. Tuvalet eğitimine başlanıldı pede yapıyor İstanbul içi kapıya teslimat Türkiyenin her yerine referanslı güvenli gönderim yapıyoruz.

Görüşülür 9 gün önce
UYGUNA DİŞİ MİNİ ŞİVAVA CHİHUAHUA
İSTANBUL

Kızımız 3 aylık Aşıları iç dış paraziti yapıldı petpasaport karnesi var Tuvalet eğitimi başlangıç seviyesinde verildi pede yapıyor Kıpır kıpır hareketli bir yavru İstanbul içi kapıya teslimat yapıyoruz Şehir dışına gönderim seçeneği mevcut

Görüşülür 12 gün önce
Hakkımızda

1kedi1kopek.com ücretsiz evcil hayvan ilan sitesidir.
İletişim

  • 1kedi1kopek.com
  • destek@1kedi1kopek.com