Chihuahua

Bu kategoride 155 ilan bulunmaktadır.CEP BOY MİNİ ERKEK ŞİVAVA
İSTANBUL

Yavrumuz 2,5 aylık Mikroçipli Aşıları iç dış paraziti yapıldı Petpasaport karnesi var Irk standarında mini erkek yavrumuzun tuvalet eğitimi başlangıç seviyesinde verilmiş olup dünyanın en küçük köpek ırkıdır. İstanbul içi kapıya teslimat Türkiyenin her yerine sorunsuz gönderim yapıyoruz.

Görüşülür 2 gün önce
KREM RENK IRK STANDARINTA DİŞİ ŞİVAVA
İSTANBUL

Pamuk kızımız 3 aylık Aşıları iç dış paraziti yapılıp petpasaport karnesi vardır. Baba Türkiye anne yurtdışı şecereli Yüzde yüz orijinal olan kızımızın tuvalet eğitimi başlangıç seviyesinde verilmiş olup pede yapıyor. Bu güzel kıza sahip olmak istiyorsanız iletişime geçiniz. İstanbul içi kapıya teslimat Türkiyenin her yerine gönderim seçeneğimiz mevcuttur.

Görüşülür 2 gün önce
SAF IRK ELMA KAFA KÜT BURUN ERKEK ŞİVAVA
İSTANBUL

Irk standartlarını noksansız taşıyan oğlumuz 2,5 aylık Aşıları iç dış paraziti var Petpasaport karnesi mevcut Baba Türkiye anne yurtdışı şecereli Tuvalet eğitimi başlangıç seviyesinde verildi Oyuncu yerinde duramayan kıpır kıpır mini bir yavru İstanbul içi kapıya teslimat Türkiyenin her yerine gönderim seçeneğimiz mevcuttur.

Görüşülür 2 gün önce
ÇİKOLATA RENK MİNİ DİŞİ ŞİVAVA
İSTANBUL

Özel renk kızımız 2,5 aylık Aşıları iç dış paraziti yapıldı Petpasaport karnesi var Baba Türkiye anne yurtdışı şecereli Tuvalet eğitimi başlangıç seviyesinde verildi Dünyanın en minik ırkına sizde sahip olmak istiyorsanız iletişime geçiniz. İstanbul içi kapıya teslimat Türkiyenin her yerine gönderim seçeneğimiz mevcuttur.

Görüşülür 2 gün önce
Orjinal uzun tüylü erkek
İSTANBUL

ORJİNAL TEACUP chihuahua erkek (şivava ) Mükemmel anatomiye sahip tir. Elma kafali Küt burun Kisa bacak 6×6 makas dişlere sahiptir. Uzun tüylü siyah beyaz renkte olan yakışıklı oğlumuz yeni yuvasini arıyor . . Teacup erkek chihuahua irk startlarında ve safkan dir. Anne babasi şecereli dir ve yavruda safkandir 2.5 aylik dir Gerekli aşıları yapılmış tir. Karma1 karma2 iç dış parazitleri yapılmıştır karnesi çıkmıştır. Wc eğitimi var hastane bezine yapıyor. Evde tek kalabiliyor Ve havlama huyu yoktur Çok uysal ve oyuncu dur ve çocuklarla arasi gayet iyidir . Istanbulanadolu yakasindayim elden teslim edilecek tir Uzakta olan kişilere anlaşmalı olduğumuz otobüs firmasi ile gönderim yapılıyor Iletişim için 0539 251 93 54 nomara dan ulaşabilirsiniz

Görüşülür 9 gün önce
Teacup erkek Çikolata
İSTANBUL

ORJİNAL TEACUP chihuahua erkek (şivava ) Mükemmel anatomiye sahip tir. Elma kafali Küt burun Kisa bacak 6×6 makas dişlere sahiptir. Kışa tüylü Cikolata renkte olan yakışıklı oğlumuz yeni yuvasini arıyor . . Teacup erkek chihuahua irk startlarında ve safkan dir. Anne babasi şecereli dir ve yavruda safkandir 2.5 aylik dir Gerekli aşıları yapılmış tir. Karma1 karma2 iç dış parazitleri yapılmıştır karnesi çıkmıştır. Wc eğitimi var hastane bezine yapıyor. Evde tek kalabiliyor Ve havlama huyu yoktur Çok uysal ve oyuncu dur ve çocuklarla arasi gayet iyidir . Istanbulanadolu yakasindayim elden teslim edilecek tir Uzakta olan kişilere anlaşmalı olduğumuz otobüs firmasi ile gönderim yapılıyor

Görüşülür 9 gün önce
ÇİKOLATA ŞECERELİ ERKEK ŞİVAVA CHİHUAHUA
İSTANBUL

Merhaba çikolata oğlumuz kıf fcı şeçereli mikroçipli oyuncu veteriner hekim tarafından sağlık kontrolleri yapıldı Aşıları iç dış paraziti paraziti yapıldı petpasaport karnesi var Tuvalet eğitimine başlanıldı pede yapıyor. Dünyanın en küçük köpek ırkına sahip olmak için iletişime geçiniz. İstanbul içi kapıya teslimat Türkiyenin her yerine gönderim yapıyoruz.

Görüşülür 10 gün önce
YAKIŞIKLI MİNİ ERKEK ŞİVAVA
İSTANBUL

YAKIŞIKLI OĞLUMUZ 2,5 AYLIK ŞECERELİ ORİJİNAL OLDUĞUNA DAİR KÖPEK IRK FEDERASYONU TARAFINDAN VERİLEN SERTİFİKALI HAREKETLİ MİNİ ERKEK AŞILARI YAPILDI VETERİNER HEKİM KONTROLÜ YAPILDI MİKROÇİPLİ KALİTESİNE GÖRE UYGUNA YAVRULARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ İSTANBUL İÇİ KAPIYA TESLİMAT TÜRKİYENİN HER YERİNE GÜVENLİ GÖNDERİM YAPIYORUZ.

Görüşülür 10 gün önce
A KALİTE MİNİ DİŞİ ŞİVAVA CHİHUAHUA
İSTANBUL

KIZIMIZ 2,5 AYLIK ŞECERELİ ORİJİNAL OLDUĞUNA DAİR KÖPEK IRK FEDERASYONU TARAFINDAN VERİLEN SERTİFİKALI CİLVELİ YARAMAZ MİNİ PRENSESİMİZ AŞILARI YAPILDI VETERİNER HEKİM KONTROLÜ YAPILDI MİKROÇİPLİ KALİTESİNE GÖRE UYGUNA YAVRULARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ İSTANBUL İÇİ KAPIYA TESLİMAT TÜRKİYENİN HER YERİNE GÜVENLİ GÖNDERİM YAPIYORUZ.

Görüşülür 10 gün önce