British Shorthair

Bu kategoride 217 ilan bulunmaktadır.Veteriner Hekimden, Karneli, BRİTİSH SHORTHAİR, Ruhsatlı
KOCAELİ

Merhabalar Öncelikle veteriner hekim olduğumu belirtmek isterim. Profesyonelce ve sevgiyle yürüttüğümüz bir merkezimiz var. Kedi köpek oteli, eğitim ve üretim merkezimiz Ruhsatlı ve Bakanlık Onaylıdır. Petshop değiliz. Tüm yavrular kendi anne baba kedilerimizin yavrularıdır. Tüm anne baba aşılıdır. Yavrular annelerinden 60 gün boyunca süt emer. Süt emdikten sonra kuru mamaya geçip tuvalet alışkanlığı kazandıktan sonra ilan açmaktayız. Güvenilir bir yerden yavru almak istiyorsanız bizi arayınız.

Görüşülür 5 gün önce
çok şımarık krem britishshorthair erkek
İSTANBUL

çok akıllı ve oyuncu erkek yavrumuz sağlık kontrolleri düzenli şekilde yapılarak anne yanında büyüdü. anne baba tüm aşıları ve testleri tam kendi kedilerimdir yavru kum eğitimli ve çok titizdir.

Görüşülür 10 gün önce
Safkan scrli britishshorthair yavrularimiz
BURSA

Safkan scrli britishshorthair yavrularimiz anne sutu ile buyumus kuru mamaya baslamis lavabo egitimli ic ve dis parazit uygulamalari yapilmis Tel.05417247407

Görüşülür 11 gün önce
onur tank
BURSA

BİZİ GÖRÜNTÜLÜ ARAYIP YAVRULARIMIZI GÖREBİLİRSİNİZ. ŞEHİR DIŞI GÖNDERİM İMKANI YANI SIRA CANLI HAYVANINIZIN PET MALZEMELERİNİ DE KAMPANYA İÇERİSİNDE UYGUN FİYATLARDA SAHİP OLABİLİRSİNİZ. mesai saatlerimiz Sabah : 10.00 Akşam 22.00 arasıdır.TÜM YAVRULARIMIZ VETERİNER KONTROLÜNDE OLUP HEPSİNİN AŞI UYGULAMALARI YAPILMAKTADIR, KARNE & PASAPORTLARI MEVCUT OLUP MİCROCHİPLERİ TAKILIDIR.GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN MUTLAKA ADRESİ BELLİ KURUMLARLA İRTİBATA GEÇİN!

Görüşülür 12 gün önce
Anne scottish, baba british
ANKARA

Anne scottish lilac point shorthair ve baba gri british longhair. Henüz sütten kesilmiştir. Kuru mama yemekte ve kum kabı kullanma alışkanlığı vardır.

Görüşülür 13 gün önce
orjinal renginde britishshorthair erkek
İSTANBUL

yavrumuz sadece elden ve yüzyüze verilecektir. kuru mama yiyor tuvalet eğitimi tamamlanmıştır. cana yakın ve çok uslu anne baba fib testleri yapılı ve kendi kedilerim diğer bilgiler için ulaşın.

Görüşülür 12 gün önce
Secereli evde yetişmiş british bebekler
ANKARA

yavrular karneleri ile verilecektir aşılı ve pasaportlu son derece uysal yavrular

Görüşülür 13 gün önce
oglumuz napolyon
İSTANBUL

annesi chocolate bristish babasi cream british oyuncu sakin giril giril kedidir.ic dis parazit asisi mevcuttur.blue britishdir. sevgi ile buyutecek ailesini aramajtayiz

850 11 gün önce
Longhair yavrular
ANKARA

Kendi evimin kedileridir. sütten kesilince verilecektir. Kuru mamaya geçtiler ama halen anne sütü almaktalar detaylı resim ve video gönderebilirim

Görüşülür 15 gün önce
Hakkımızda

1kedi1kopek.com ücretsiz evcil hayvan ilan sitesidir.
İletişim

  • 1kedi1kopek.com
  • destek@1kedi1kopek.com